Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Keman Kursu

Piyano Kursu

Nota eğitimi, klasik armoni eğitimi, melodi çalma, ritm eğitimi ve kulak eğitimi gibi çalışmalara yer vermektedir. Keman egitiminde klasik müzikten pop ve caz müziğine kadar tüm müzik tarzlarını öğrenebilirsiniz. Müziğe gönlünü ve yıllarını vermiş usta ellerden Keman eğitimi almak için Türkü Gönüllülerine gelin...

· Kursumuzda Keman eğitimi özel ders olarak verilmektedir.
· Dersler; haftada bir gün bir saat yapılmakta ve öğrenci ile eğitici arasında birebir işlenmektedir.
· Eğitimler, konusunda kendini ispatlamış hocamız tarafından verilmektedir.
· Dersler önce teorik olarak nota ve solfej eğitimi ile başlamakta, daha sonra keman ile uygulamalı eğitime geçilmektedir.
· Temel nota eğitiminin süresi 2 hafta olup öğrencinin kavrayışına göre süre değişebilmektedir. Bu temel eğitimin ayrıntıları, uygulamalı eğitim sırasında daha da pekiştirilmektedir.
· Ders günleri ve saatleri öğrencilerle ortak belirlenmektedir.
İletişim Bilgilerimiz

Siz müzik severlerin desteğiyle, bu güne kadar ticari işletmeden daha ziyade amatör bir ruhla yönetmeye çalıştığımız kursumuz, istikrarlı ve kararlı bir biçimde güzel yarınlara hep beraber yürümeyi sürdürmektedir.

  • Ziya Gökalp Cd. No : 16/8 Kızılay ANKARA
  • 0 (312) 430 31 51
  • info@turkugonulluleri.com

Kurumsal

Siz müzik severlerin desteğiyle, bu güne kadar ticari işletmeden daha ziyade amatör bir ruhla yönetmeye çalıştığımız kursumuz, istikrarlı ve kararlı bir biçimde güzel yarınlara hep beraber yürümeyi sürdürmektedir.Bizden Haberler

Web sitemiz yeni tasarımıyla hizmetinize girmiştir.
Her türlü görüş ve önerileriniz için info@turkugonulluleri.com adresine mail atınız.